Yönetilen Doküman Hizmetleri(MDS)

YÖNETİLEN DOKÜMAN HİZMETLERİ

Yönetimli Doküman Hizmetlerimiz

    Yönetilen doküman hizmetlerimiz sayesinde, %30’a kadar ve çok daha yüksek oranlarda tasarruf sağlayın.

Yönetilen Doküman Hizmetleri ya da MDS Nedir? Çok basit; bu sizi bir yığın para ödemekten kurtaracak bir pakettir. MDS ilk olarak genel baskı verimliliğini artırıp, ardından da artan tasarruflar ve iş süreci gelişmeleri sağlamanın ötesine geçerek kurumunuzda dönüşüm yaratacak güce sahip yazılım araçları, hizmetler ve özel çözümler ile stratejilerin bir karışımıdır.

Bilar Yönetilen Doküman Hizmetleri kurumsal baskı altyapısını geliştirmeye yönelik, uçtan uca bir yaklaşım benimsemektedir. Birbirini izleyen sözleşme düzeyleri aracılığıyla, yatırımınızdan daha fazla gelir elde etmenize yardımcı oluruz.

Optimize Etme

    İşe daha fazla verimlilik ve daha fazla sayıda kullanıcı için organizasyonunuz genelindeki cihazların doğru karışımını ve konumlarını belirleyip, cihazlarınızı işinize ya da misyonunuza uygun hale getirerek başlarız.

Yönetme

    Daha sonra, cihazlarınızın günlük olarak yönetilmesi üzerine odaklanırız. Sürekli izleme ve proaktif destek hizmetlerimiz varlıklarınızın kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarır ve sarf malzemelerinin etkili bir şekilde yönetildiğinden emin olunmasını sağlar.

Geliştirme

    Tasarruflarınızı bir sonraki düzeye taşımak için, baskı hacimlerini azaltan, kalitesi kanıtlanmış baskı stratejileri kullanarak boşuna ve gereksiz yazdırma yapılmasını önlemenize yardımcı oluruz.

Yenilik Yapma

    Sürekli izleme ve analiz, kurumsal süreç çözümleri sayesinde değer katmamızı sağlar. Kurumunuzun bir alt kümesine uygulanan bir belge yönetimi ya da iş akışı çözümü, verimliliği artırabilir ve yatırımınızın karşılığını daha hızlı almanızı sağlar.