Kurumsal

Hakkımızda

    Bilar, sürekli değişim ve gelişim gösteren iş dünyasının bir parçası olarak çalışmalarında yenilikçi bir yaklaşım benimsemiştir. 1974 yılından bugüne taşıdığı öncü kimliği, ileriye dönük, uzun vadeli vizyonu ile %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı Türkiye’nin her yerinde satış ve satış sonrası servis çözümleri sunmaktadır.

Bilar’ın temel amacı, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerine;  verimliliği arttıran, çevreyi koruyan dokümantasyon ve yazılım çözümleri sunmaktır.

TARİHÇEMİZ

 • 1974

  Bilar, Koç Holding bünyesinde ticaret hayatına başlamış olup, Ricoh marka büro makinelerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır.

 • 1993

  Bilar, Koç Holding'in sektörel çalışma stratejisi gereğince, bir İngiliz firması olan Gestetner Holding PLC. bünyesine katılarak; Gestetner marka büro makinelerinin Türkiye distribütörlüğü ile Türkiye pazarında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

 • 1996

  Gestetner Holding PLC. firmasının aldığı karar ile Bilar, yerel sermayeye devir edilmiştir ve 2001 yılına kadar Gestetner markasının Türkiye distribütörlüğüne devam etmiştir.

 • 2001

  Bilar, sektördeki faaliyetlerine Rex-Rotary marka büro makinelerinin satış ve satış sonrası servis hizmeti ile devam etme kararı almıştır.

 • 2013

  Bilar, müşterilerine sunduğu doküman yönetim çözümlerinde daha yönetilebilir, yenilikçi, esnek ve kaliteli çözümler sunabilmek için; Lexmark marka çok fonksiyonlu yazıcıların satış ve satış sonrası servis hizmetine başlamıştır.

 • 2016

  Bilar, müşterilerine sunduğu doküman yönetim çözümlerinde yazılım destekli daha yönetilebilir, yenilikçi, esnek ve kaliteli çözümler sunabilmek için; O&K Software Ltd. firmasının Türkiye distribütörlüğüne başlamıştır.