İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Ricoh Logo

1936 yılında kurulan Ricoh, 200 ülkede işletmelere geniş ürün yelpazesi ile dokümantasyon çözümleri sunan bir markadır. Günümüz dijital çağında Ricoh; çok fonksiyonlu yazıcılar, tarayıcılar, faks cihazları, baskı ve plan kopya makineleri ile her türlü sistem alt yapısına entegre olmaktadır. Kendi bünyesinde geliştirdiği yazılımlar ile bu sistemleri desteklemekte ve bu sayede gelişmiş dokümantasyon çözümleri sunmaktadır. Sunduğu çözümlerle dünya pazarında bir çok büyük işletmede; network alt yapısının kalbi olarak yer almaktadır. Bu anlamda IT sektörü ve doküman teknolojisi arasında güçlü bir yere sahiptir.

Rex-Rotary New Generation MFPS
Lexmark New Generation MFPS
Lexmark Logo

    1991 yılından bu yana faaliyette olan Lexmark; insanların ve işletmelerin doküman süreçlerini iyileştirmek ve bu süreçlerin maliyetleri azaltmaya yardımcı doküman çözümleri geliştiren bir markadır.

Lexmark 170’den fazla ülkede faaliyette olarak; teknoloji sektörünün önde gelen şirketleri ve birçok kişi tarafından tanınan markadır. Ayrıca günümüz dijital çağında gelişmiş doküman çözümleri sunabilmek için; Lexmark 2010 yılından bu yana daha yenilikçi yazılım çözümleri geliştirebilecek şirketleri bünyesine dahil etmiştir.

O&K Print Watch Logo

    O&K Yazılım 1999 yılında kurulmuş olup Windows tabanında çözüm sunan yazılımlar geliştirmektedir. Temel uzmanlık alanları yazılım ürünleri geliştirmek, sistem entegrasyonu sağlamak ve danışmanlık hizmetleridir.

Yazılımlarımız tüm çıktı işlerinizi kontrol etmenizi, baskı maliyetlerinizi azaltmanızı sağlar. O&K Yazılım çözümleri 20,000 ‘nin üzerinde yazdırma sunucusunda çalışmaktadır ve genel kullanım alanları eğitim ve orta ölçekli işletmelerdir.

Yazılım Çözümleri